seo

SEO Optimizasyonu

Web site içerikleri için en çok tercih edilen hizmetlerimizden biri de tek seferlik SEO hizmetidir. Tek seferlik SEO hizmeti, sitenizin en baştan tüm içeriklerinin uygun şekilde hazırlanıp görünürlüğünüzün artırılması içindir. Tek seferlik SEO hizmeti içeriği yoğun olup kavram olarak bu hizmetin bir kereye mahsus verilmesi anlamını taşır. We Medya olarak kurumsal web sitesi, wordpress siteleri içeriklerine uygun SEO hizmeti veriyoruz. Öne çıkmada en güçlü silah olan arama motoru optimizasyonunu içeriklere uyguluyoruz. Arama motoru optimizasyonu, web sitenizin arama motorunda kolayca tanımlanabilmesi için gerekli kriterler bütünüdür. 100’den farklı kombinasyon ve argümandan oluştuğundan uzmanlık isteyen alandır. Bu yüzden içerik üreticilerimizle siteniz için en iyisini üretiyoruz.

Site içeriklerinin taranması sırasında arama motorunun kriterlerine uygun çözümleme için SEO kullanılır. Arama motoru optimizasyonu ve Google optimizasyon, tarayıcıların kaliteli içerikleri öne çıkarmasını sağlar. Web sitesi içeriğinin kalitesi iyileştirildikçe ve içerik özgünleşince arama motorunda internet sitesi öne çıkar. Tek seferlik SEO hizmetinde, farklı özellikte içerikler sunulur. İstediğiniz SEO hizmeti hangi doğrultuda ise çalışmalar o alanda yoğunlaştırılır. We Medya olarak SEO konusunda da çeşitli hizmetler sunup rakiplerinize fark atmanızı sağlıyoruz.

tek seferlik seo
seo danışmanlığı
e-ticaret seo
tek seferlik backlink
backlink danışmanlığı

Site İçi SEO

 

 

Site içeriklerinin arama motorunda taranıp anlamlandırılması için kullanılır. Web sitenizde bulunan içeriklere ve ürünlere ihtiyaç duyanlar kısa sürede size ulaşabilir. Site içi SEO pazarlama taktiği olarak da sık kullanılır. Site içi SEO hizmetinde asıl amaç % 100 özgün içeriklerin yakalanmasıdır. Web sitesi için kullanacağımız içerikler öncesinde intihal ve özgünlük testinden geçip sonrasında yüklenir.

 

Site Dışı SEO

 

 

Site dışı SEO backlink olarak da bilinir. Site içeriğinde sağlanan özgünlük ve kalite, site dışı SEO için de geçerlidir. Backlink alınacak siteden içerikle ilgili yazıların google optimizasyonu yapılır. Bu sayede kullanıcı etkileşimi artıp web sitesi trafiğinizi de artırır. Site içi SEO kadar site dışı SEO da görünürlüğü artıran ve öne çıkmayı sağlayan yöntemler arasındadır.

 

Local SEO

 

 

Web sitenizin faaliyet gösterdiğiniz bölgede arama motoru optimizasyonuna uygun olması için local SEO kullanılır. Bölgesel terimler ve anahtar kelimelerden yola çıkarak kaliteli ve özgün içerik hazırlanır. Bu sayede verdiğiniz hizmet ya da sattığınız üründe arama motorunda öne çıkanlardan olursunuz. O bölgede anahtar kelimeyi arama motoruna yazan kişi karşısında web sitenizi bulur. Local SEO rakipleriniz arasından sıyrılmanız ve satış hacmini artırmanız için en etkili yöntemlerden görülür.

 

We Medya’dan aldığınız tek seferlik SEO hizmeti bile sayfanızın görünürlüğünü ciddi düzeyde artırır. Tek tek yapılan anahtar kelime çalışmaları local SEO ile desteklendiğinde bölgesel başarı sağlamanız mümkündür.

Her arama motoru optimizasyonu farklıdır. O yüzden tarayıcıların içerikleri öne çıkarmada belirlediği kriterler de değişir. Daha çok kullanılan tarayıcılar üzerinden içerik desteği sağladığımızdan sayfanızın etkileşiminin artması da kolaylaşır. Google optimizasyonu ile tarayıcıda öne çıkacak içeriklere sahip olmanızı sağlıyoruz.

 

Sadece anahtar kelime çalışması yapıp bunu içeriklerde kullanmak arama motoru optimizasyonu başarısı için yeterli değildir. İçeriğin anlamlı bir bütün olması ve ziyaretçilerin bu içeriklerde aradığını bulması da kriterdir. Bazı sitelerde bu konuda başarının sağlanıp sağlanmadığını ölçmek için anket tarzı sorularla içerik kalitesi sorgulanır. Web siteniz için hazırladığımız içeriklerde böyle bir sorunla karşılaşmazsınız. İçerikler kullanıcıların okuma süresi ve algılama düzeyi düşünülerek hazırlanır. Web site içeriğinde yer alan bilgiler ortalama uzunluk, az ve öz anlatıma sahipse Google optimizasyonu başarılı demektir. Biz de bu konuda başarı sağlamak için içeriklere ayrıca özen gösteriyoruz.

 

Arama motoru optimizasyonu ve Google optimizasyonu kriterleri belli aralıklarla güncellenir. Bunun en büyük sebebi arama motorunun kalitesini yükseltmek ve kullanışlılığını artırmak istemesidir. Size verilecek tek seferlik SEO hizmeti içeriğinde güncel arama motoru optimizasyonu kullanılır. Web sitesi için üretilecek içerikler ve SEO kriterleri güncel olup sayfa trafiğini artıracak şekilde hazırlanır.

SEO uzmanlığı basit olmayıp sürekli çalışma ve yenilenme gerektirir. Alanında uzman ekibimiz ile web sitenizin ihtiyacı olan içerikleri en iyi şekilde hazırlıyoruz. Tek seferlik SEO hizmeti web sitesi kurulumunun ilk zamanlarında size yeterli gelir. Sonrasında ise rakiplerinizle aranızdaki rekabeti korumak için SEO danışmanlığı desteği de alabilirsiniz.

SEO Danışmanlığı

 

SEO danışmanlığı, web sitesi için düzenli arama motoru optimizasyonu yapılan hizmetlerimizdendir. Arama motoru optimizasyonu, anahtar kelime odaklı içerik geliştirme, meta etiketleri ve daha birçok hizmet bunun içindedir. SEO uzmanı, web sitesi içeriklerini analiz edip danışmanlık öncesi sayfa trafiğini değerlendirir. Web sitesi görünürlüğünü artıracak içerik planı ile çalışmalara aşamalı olarak başlar. Anahtar kelimeleri düzenli aralıklarla güncelleyip o doğrultuda içerik üretir.

 

SEO danışmanlığı, tek seferlik SEO hizmetinden farklıdır. Tek seferlik SEO hizmetinde sayfa için bir kerelik anahtar kelime ve içerik çalışması yapılır. Tek seferlik SEO ve SEO danışmanlığı sayfa için gerekli çalışmalardandır. Burada bütçeniz seçeceğiniz hizmeti belirleyecektir. SEO danışmanlığı hizmeti aldığınızda aylık SEO düzenlemesi yapılır ve içerik girişi sağlanır. Web sitesine içerik hazırlayıp girerek sitenin rakiplerinden daha başarılı olması için performans artırıcı çalışmalar yapılır.

 

Arama motoru optimizasyonu, aylık SEO desteği olarak sağlanır. Aylık içerikleriniz düzenli ve güncel hazırlanır. Eğer içerik girişi üzerinde de anlaşılmışsa ürettiğimiz kaliteli SEO uyumlu içerikler ekibimiz tarafından sitenize eklenir. SEO danışmanlığı hizmeti aldığınızda arama motoru optimizasyonu yapılmış içerikleri kendiniz yüklemek isteyebilirsiniz. Bu durumda ise fiyatlandırma farklı olacaktır. Sunduğumuz SEO danışmanlığı hizmetleri şunlardır;

 

 • Kurumsal SEO danışmanlığı
 • E ticaret SEO danışmanlığı      

 

Kurumsal SEO danışmanlığı ve E ticaret SEO danışmanlığı, aylık SEO şeklinde sağlanır. Kurumsal site ve e ticaret sitelerinde en önemlisi güvendir. Alacağınız aylık SEO hizmeti ile sitenize duyulan güven de artar. Düzenli aralıklarla eskiyen ve görünürlüğü azalan içeriklerinizin yerine yenisi hazırlanır. SEO uzmanınca hazırlanan anahtar kelime ve içerikler arama motoru optimizasyonunda en iyi değerleri alır. Cümle uzunluğundan içerik kalitesine kadar her bir detay üzerinde durulur. En iyi SEO analiz araçları ile içerikler analiz edilir. Sitenizin içerik kalitesini yükseltmek dışında site trafiğini ciddi oranda artırır. Web sitenizin sürekli ilk sıralarda yer almasını istiyorsanız SEO danışmanlığı hizmeti mutlaka almalısınız.

 

We Medya olarak SEO danışmanlığı hizmeti verirken aylık SEO çalışmaları ile görünürlüğünüzü artırıyoruz. Güncelliğini koruyan ve anahtar kelime çalışmasında kullandığımız en yeni uygulamalarda içerikleri test ediyoruz. İçerikleri analiz edip web siteniz için uygun olduğunu teyit ettikten sonra size teslim ediyoruz. Aylık SEO danışmanlığı düzenli ve istikrarlı yapıldığı sürece web siteniz istikrarlı şekilde büyür ve gelişir. Siteniz local düzeyde ziyaretçiler dışında dört bir yandan ziyaretçi akınına uğrar. Web sitenizi geliştirmek en büyük amacınız ise mutlaka aylık SEO düzenlemesi yapılmalıdır. İçerik kalitesi düzenli olarak artıp özgünlük yakalandıkça rakip analiz değerlendirmelerinde üst sıralarda olursunuz. Rakip anahtar kelime analizi de yaptığımızdan rakiplerinizle sayfalarınızı karşılaştırıp eksiklerinizi görebilirsiniz.   

 

Meta etiketleri, sayfanın kaynak kodunda olsa da arama motoru optimizasyonu için gereklidir. Meta tag, içerikle ilgili bilgilerin arama motoru botuna aktarılmasını sağlar. Doğru meta etiketleri ile kullanıcı kaliteli içeriği kolayca seçebilir. Bunun dışında meta title ve meta description etiketlerinin kullanımı site trafiğini etkileyeceğinden çalışmalar bu alana da yoğunlaştırılır. Meta tag ve diğer onlarca detay için bize güvenebilirsiniz. Uzman ekip kadromuz arama motoru optimizasyonu detaylarının her biri üzerinde çalışır.

 

SEO danışmanlığı hizmeti aldığınızda sitenizde yapılanlar;

 

 • Site genelinde profesyonel hizmet
 • Local SEO, site içi SEO ve site dışı SEO çalışmaları
 • Yükselme ve performans
 • Kullanıcı deneyimi
 • SEO uyumlu kaliteli ve özgün içerik
 • Kategoriler dahil içeriklerin yenilenmesi
 • Alt sayfaların birbirleri ve SEO uyumlu düzenlenmesi
 • Doğru anahtar kelime % ile site trafiğinin artması

 

We Medya, web sitenizin her geçen gün daha da büyümesi için çalışmalar yapar. Arama motoru optimizasyonu değişikliklerini yakalayarak güncel içerikler hazırlar. Web sitesine düzenli yatırım yapmak hayal edemeyeceğiniz artılarla size geri döner. SEO danışmanlığı ile web sitesi sürekli beslendiğinden arama motorunda yerini sağlama alır.

 

SEO danışmanlığı aldığınızda kazanımlarınız;

 

 • Web siteniz hedef kitle odaklı düzenlenir.
 • Ürün ve hizmetlerin satışı artar.
 • Kurumsal kimlik ve güvenilirlik sağlar.
 • Uzun vadede etkisi gözlemlenir.
 • Pazarlama ve reklam giderleriniz azalır.
 • Marka ve site bilinilirliği artar.
 • Öne çıkma oranınız gün geçtikçe artar.
 • Sayfa trafiği zaman içinde artar. Bu trafik organik olup kısa süreli değildir.
 • Sayfanın görünürlüğü yükselir.
 • Tek Seferlik Backlink

 

Backlink, internet sitelerinin birlikte yürütmüş olduğu bir çeşit işbirliğidir. Web sitenizin başka web sitesine bağlantı vermesine backlink denir. Site trafiğinin organik olarak artmasına yardım eden yöntemlerdendir. We Medya olarak SEO’ya etkisi fazla olan bu yöntem hizmetlerimizde de vardır. Dış link ile Google’da alacağınız sayfa trafiği büyük ölçüde artar. Arama motoru optimizasyonunu etkileyen faktörlerden biri de dış link olup site güvenilirliği üzerindeki etkisi büyüktür.

 

SEO kurallarına uygun içerik hazırlanır ve backlink alınacak sitede bu içerik paylaşılır. Dış link, yazı içeriğine eklenir ve başka siteyi gezen ziyaretçi merak edip web sitesine yönelir. Backlink alınırken daha çok anahtar kelime üzerine bağlantı eklemesi yapılır. Bağlantıyı tıkladığınızda web sitesinin belirlenen sayfasına yönlendirilirsiniz. Yalnız dış link içeriği ve linkin verileceği site iyi seçilmelidir. Web sitenizin hitap ettiği kesimin ziyaret ettiği sayfalar tercih edilmelidir. Aksi halde hedef kitlesi değişeceğinden backlink almanın yararı olmayacaktır. Hedef kitlede olmayan kullanıcılar bağlantıyı tıklamadığından site trafiği de artmaz. Bu aşamaların her biri profesyonellik gerektirdiğinden uzmanlarla çalışıyoruz.

 

Tek seferlik backlink hizmetinde bile ciddi düzeyde başarı sağlıyoruz. Ne kadar fazla dış link alınırsa sıralamanız da o kadar yükselir. Dış link için izlenmesi gereken yol doğru değilse siteniz ceza da alabilir. Profesyonel ve müşteri odaklı hizmet verdiğimizden ötürü SEO kurallarına uygun backlink tercih edilir. Kaliteli backlink sadece sitenizin trafiğini artırmaz aynı zamanda görünürlüğü de etkiler. Arama motoru optimizasyon ve dış link aynı doğrultuda ilerler. Kaliteli backlink, en kaliteli içeriklerin bile çekemediği ziyaretçiyi çeker. O yüzden dış link uzmanı olan firma ile çalışmak markanız ve web siteniz açısından önemlidir.

 

Backlink hizmetinin avantajları şunlardır;

 

 • Web sitesinin güvenilirlik düzeyini artırır
 • Google yeni sayfaları backlink sayesinde bulur
 • Site trafiğini artırma dışında yönlendirme işlevi de vardır
 • Web sitesinin sıralamasını yükseltir

 

Rakiplerinizin de web sitelerini incelediğinizde backlink aldığını görürsünüz. Çünkü büyüyen ve büyümek isteyen markalar süreyi kısaltmak için dış link alır. Sizin için kaliteli backlink alarak sitenizin güvenilirliğini Google nezdinde de artırıyoruz. Bu sayede dolaylı yoldan web site trafiği olumlu yönde etkileniyor.

 

Size web siteniz için kullanabileceğimiz ücretli backlink ve ücretsiz backlink seçeneklerini sunuyoruz. Dış link etkisinin uzun süreli olması için ise kaliteli olmasına önem veriyoruz. Arama motoru optimizasyonu ve SEO dış link almada da etkilidir. Google artık kaliteli ve güvenilir olmayan kaynaklardan alınan backlinki öne çıkarmıyor. Hali ile bu da siteniz için sarf edilen boşa çaba anlamına geliyor. Google nezdinde backlink, bir çeşit kullanıcı yorumudur. Bir web sitesi ne kadar çok kaliteli ve güvenilir siteden yönlendirme alıyorsa o ölçüde güvenilirdir Bu da Google öne çıkarma ve arama motoru optimizasyonu kriterlerini karşılaması anlamına gelir. Uzman backlink hizmeti almadığınızda web sitesine vereceği zarar da artar. Web site trafiğini artırmak için SEO kurallarına uygun dış link alınsa da yönlendirme yapacak site de kaliteli olmak zorundadır. Aksi halde siteniz de güvenilir olarak kabul edilmez. Google bünyesindeki algoritmalar sayesinde kaliteli backlinkleri kalıcı statüsüne geçirebilir. Güvenilir adreslerden alacağınız backlink rakiplerinize fark atmanızı sağlar.

 

Dış link alınırken tüm linklerin eşit derecede olmadığını bilin. Backlink kalitesini, ona etki eden tüm argümanları değerlendiren SEO uzmanı belirler. Güvenilir sitelerden backlink alarak siteye uygun içerikleri hazırlar. İçerikler hazırlanırken de SEO kurallarının her biri ayrıca değerlendirilir. Organik ziyaretçisi fazla olan siteler dış link almak için çok daha uygundur. Google nezdinde de güvenilir site kabul edildiklerinden sizin güvenilirliğiniz de bu doğrultuda belirlenir. Backlink aldığınız site trafiği yeterince iyi değilse sizin içerik değerlendirmenize ve web site trafiğine de yansır.

 

Tüm hizmetleri verebilecek We Medya, web sitenizin güçlü ve güvenilir olması için çalışır. We Medya Bilişim Teknolojileri ve Ticaret Ltd. Şti çatısı altında verdiğimiz tüm hizmetlerimiz kaliteli ve çözüm odaklıdır.

 
seo optimizasyonuseo optimizasyonuseo optimizasyonu

İletişimde kal

Site yaptırmakta kararsız mısınız? Hemen iletişime geçin ve soru işaretlerinizi giderin. Portfolyomuzu inceleyin, işlerimize göz atın ve web site yapımını güvenli ellere bırakın!